KONST / Litografier / Färglitografi 16066384
nr 1606 6384
Färglitografi
Per Åhlin. Signerad, färglitografi, numrerad 124/200, oramat löst blad, bladet mått: 45x35 cm
Kondition: vikskador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 mars 2024
kl 19:34:51
18/3 19:05:06